Produkta kategorija

Shaanxi Gaoton naftas iekārtu Co Ltd

Tel:0086-29-87872212

Fakss: 0086-29-87872212

E-pasts:sales@sxgtpm.com

Skype:celiawangyanatxa

Mobilais: 008613402943512


Hidraulisko cilindru

Hidraulisko cilindru mūsu hidrauliskais cilindrs ir viltoti kvalitātes sakausējuma tērauda un caur normalizēšanu. Katrs gabals ir pārbaudīts defektu atklāšanai pirms tā tiek nosūtīta no rūpnīcas. Mūsu produkti ir augstas precizitātes, ilgi lietošanas ilgums un viegli mainīt. Modulis ir galveno šķidruma daļu...

Detailed description

Hidraulisko cilindru
Mūsu hidrauliskais cilindrs ir viltoti kvalitātes sakausējuma tērauda un caur normalizēšanu. Katrs gabals ir pārbaudīts defektu atklāšanai pirms tā tiek nosūtīta no rūpnīcas. Mūsu produkti ir augstas precizitātes, ilgi lietošanas ilgums un viegli mainīt.
Modulis ir galveno šķidruma beigu daļu. Mūsu moduļi tiek veikta ar augstas kvalitātes sakausējuma tērauda 8620 vai 4135 kalšanas. Tukšajā jābūt normalizēšanu un roughing slāpē atlaidināšanas, nodrošina vārsta kaste iekšējā cietība sasniegt HB285-330. Pēc velmēšanas, abas pozicionēšanas konusa kontaktu laukums caurumu ne mazāk kā 75 % apdare apstrādes procesā. Pēc spiediena pārbaudes, novērtēt in inspekciju un defektu noteikšanas, katru produktu ir pārbaudītas un izdota un inspekcijas izsniegta ziņo un apvienosim visu veidu dubļu sūknis.

Ja jums ir papildu prasības, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums paSales@sxgtpm.com

Šo slaveno Ķīnas naftas un gāzes hidrauliskā cilindra ražotāju, GAOTON ir profesionālu šādu piegādātāju, ražotāju un pakalpojumu sniedzēju, laipni lūgti vairumtirdzniecība naftas un naftas atradņu API hidrauliskais cilindrs no mūsu fabrikas.

Hot Tags: hidraulisko cilindru Ķīnā, piegādātājs, ražotājiem, rūpnīcas, vairumtirdzniecība, ražotāju, pakalpojumu sniedzēju, naftas, naftas atradņu, API, naftas un gāzes, moduli
Saistītie produkti
Feedback