Produkta kategorija

Shaanxi Gaoton naftas iekārtu Co Ltd

Tel:0086-29-87872212

Fakss: 0086-29-87872212

E-pasts:sales@sxgtpm.com

Skype:celiawangyanatxa

Mobilais: 008613402943512


Loka pavasara centralizators

Bow Spring centrāles


1. Struktūra:


Modelis DCT-C priekšgala atsperes centralizators sastāv no apkaklēm un priekšgala avotiem . Kronšteini ir izgatavoti no oglekļa tērauda, priekšgala avoti ir izgatavoti no atsperu tērauda, kas tiek apstrādāti ar karstumu un tiek atlaidināti

Nepieciešamās piedziņas, lai nodrošinātu pareizus un konsekventus pavasara parametrus.


2. Funkcijas:


1) Centralizers ir izstrādātas tā, lai pārsniegtu API-10D specifikācijas veiktspējas prasības, lai iedarbinātu spēku un atjaunotu spēku.

2) Bow springs ir izgatavoti no atsperu tērauda, kas tiek apstrādāti ar termiski apstrādātiem un rūdīti, lai nodrošinātu nepieciešamo cietību, lai nodrošinātu pareizu un konsekventu atsperes raksturlielumus.

3) Gala apkakles eņģes ir salocītas iekšpusē. Tas darbojas, lai samazinātu apkakles stiept, ka tendences rodas, ja centralizētāji saskaras ar koniskiem, kas ir kopīgi dažiem cauruļu savienojumiem.

4) stiprinājuma ritenis, kas nostiprināts gala apkaklī. Tas darbojas, lai to stiprinātu un nodrošinātu apaļas konfigurācijas uzturēšanu transportēšanas laikā.

5) Vairākas dažādas atsperes priekšgala augstumus, kas ir pieejami, lai visdažādāko korpusu varētu ievietot cauruma konfigurācijā.

6) Centralizatori ar iebūvētu apturēšanas ierīci, kā arī pēc neparasta lieluma pēc pieprasījuma.


3. Lietošana:


1) Pirms lietošanas pārbaudiet centralizatoru virsmu. Pārliecinieties, vai savienojums ir noturīgs, transportēšanas laikā nav sagrauztas un nepastāv traucējumi.

2) Uzmontējiet centralizatorus uz korpusa apmalēm bez apstāšanās kolonnas , pārliecinieties, ka tapu virziens atbilst uzstādītajām tapām. Un salieciet āķu asti, lai aizsargātu tapas, kas nokrīt.

3) Darbības ātrumam ir jābūt vienmērīgam, lai izvairītos no centralizatoru pārvietošanas.

4) Centralizatori jāizmanto atbilstoši cauruma lielumam.

5) Neatveriet kastīti bez lietošanas. Novieto žāvēšanas telpās un izvairīties no saskares .


Ja jums ir kādas papildu prasības, lūdzu, sazinieties ar mums pa e- pastu sales@sxgtpm.com